๑ Ζωή Σαν Παραμύθι ๑ - Κάποτε θα καταλάβεις πως το μόνο κοινό του Φίλου και του Φιδιού, είναι το πρώτο γράμμα. Φιλία, από τις πιο ιερές λέξεις μετά την οικογένεια! Από
![το "Εγώ κι εσύ μαζί" που ερμηνεύουν ο Αλκίνοος Ιωαννίδης και ο Τζίμης Πανούσης. | Emotions, Cards, Blog posts το "Εγώ κι εσύ μαζί" που ερμηνεύουν ο Αλκίνοος Ιωαννίδης και ο Τζίμης Πανούσης. | Emotions, Cards, Blog posts](https://i.pinimg.com/originals/f1/a5/f9/f1a5f993a479e2a984fb0280dec3b323.jpg)
το "Εγώ κι εσύ μαζί" που ερμηνεύουν ο Αλκίνοος Ιωαννίδης και ο Τζίμης Πανούσης. | Emotions, Cards, Blog posts
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΣΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΠΕΤΑΛΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ Π.& Α. ΚΥΡΙΑΚΟΥ Είμαστε πολλοί, όλοι μαζί μπορούμε να καλύψουμε τις ανάγκες των παιδιών !! Αγαπημένοι φίλοι της Φλόγας
![Πυθαγόρειο Νηπιαγωγείο: ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ... ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ | Blog posts, Activities, Emotions Πυθαγόρειο Νηπιαγωγείο: ΕΓΩ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ... ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΦΙΛΙΑΣ | Blog posts, Activities, Emotions](https://i.pinimg.com/originals/3a/7b/31/3a7b31de645c7bf54af52c2bebacb178.jpg)